Podsumowanie 2022 roku! Życzenia noworoczne!

 

Przyszedł czas na podsumowania, rok 2022 na mecie.

Nie był to łatwy rok, za to bardzo rozwojowy.

Zorganizowaliśmy / współorganizowaliśmy całkiem sporo wydarzeń!

Tutaj krótka weryfikacja kalendarza:

Klasyki pojawiły na 30 FINAŁ WOŚP Wrocław – Fundacja Klasyczna Strefa Wrocław i Przyjaciele

– pomimo niezbyt łaskawych warunków pogodowych pojawiliśmy się całkiem zacnym gronem wraz z Muzeum Motoryzacji Topacz na wrocławskim rynku.

Udało się uzbierać również całkiem niezłą kwotę min dzięki autaniszowe.pl, gdzie wystawiane były przejażdżki wspaniałymi autami.

Po wybuchu wojny na Ukrainie wzięliśmy się za kilka zbiórek, kilka wyjazdów, dzięki Wam i wsparciu kilku darczyńców przekazaliśmy na te cele ponad 55 tysięcy złotych!

– Pierwsze wiosenne spotkanie zrobiliśmy w Check Point Auto Serwis

– Pod koniec kwietnia wróciliśmy z klasycznymi czwartkami – na odległym parkingu Magnolia Park

– 7 maja zrobiliśmy pierwszy Wiosenny Cruising, startując spod Rampa na Młynie Sułkowice!

Jednocześnie zaprzyjaźniając się na współpracę przy klasycznych czwartkach, dzięki temu mogliśmy bardziej ukierunkować profil naszych spotkań i ściągnąć więcej ciekawych samochodów!

– 14 maja Wrocławska Noc Muzeów razem z Fundacja Otwartego Muzeum Techniki. Muzeum Odry oraz Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie, wybrzeże Wyspiańskiego obfitowało w grono ciekawych samochodów

– Oficjalne rozpoczęcie sezonu 21 maja – DAWNA PRALNIA loft design – nowe miejsce, ciekawa współpraca, mieszana pogoda, ciekawa prelekcja z Julian Obrocki i Markiem Prokopowiczem min. o Rajdzie Dakar

– 11 czerwca Podróżujemy wraz z przyjaciółmi Śniadanie & Gablota❤️

– 16 czerwca – startujemy w Rajdzie Koguta – w ekipie klasycznej strefy startuje ponad 30 załóg!

– Podczas Rajdu Koguta wspieramy bicie rekordu przez Witek Obieżyświat na najdłuższy dystans pokonany traktorem podczas 24h

– 17 lipca startujemy z Letnim Cruisingiem, który przebił nasze oczekiwania pod względem zainteresowania!

Ruszamy z Zaczarowana Stodoła, odwiedzamy Młyn Siedlimowice, Wiatrak Gogołów – pobyty gościnne, przyjęcia, biesiady posilając się w Zagroda Jutrzenki 5 – zjedz i odpocznij kończąc na Babie Lato Partynice wraz z koncertem, dzięki Vertigo Jazz Club & Restaurant

– 6 sierpnia odbywamy kolejną Podróż ze Śniadanie & Gablota

– 18 sierpnia w klasyczny czwartek na scenie Rampy gra dla Was Bluesgrand

– 8 września pojawiamy się na peronie HALA Świebodzki – bar & food court, pogoda nie sprzyja, Wasza obecność przebija nasze oczekiwania, wyszło super!

– 29 września żegnamy lato na młynie – gra dla Was Robol Blues oraz Rock 4mation

– 16 października gościmy w Święta Katarzyna (województwo dolnośląskie) dzięki Katarzyna Nowak-Pokorny – Twoja Radna oraz Stowarzyszenie „Mam Głos”

– 23 października druga odsłona Jesiennego Cruisingu – znów startujemy z Zaczarowanej Stodoły, odwiedzamy Jaworek Winnica oraz Zamek na wodzie w Wojnowicach, pogoda nas rozpieszcza!

– 19 listopada pojawiamy się w Apex One Wrocław wraz z wernisażem zdjęć

– 4 grudnia wsparliśmy Moto Mikołaje Wrocław

– Ostatnie spotkanie 15 grudnia – Wigilia z pysznym barszczem na Rampie!

Działo się naprawdę sporo, były wzloty i upadki, uczymy się na bieżąco, poznajemy nowe miejsca i osoby, rozwijamy się, a lwia część to właśnie dzięki Wam wszystkim za co wam ogromnie dziękujemy! Za waszą obecność i wszelakie wsparcie!

Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku 2023, licząc na to, że wiele razy znów będziemy mogli się wspólnie spotkać czy to klasycznie w czwartek jak i na różnych wydarzeniach, trzymamy kciuki za nowe i trwające projekty, życzymy dużo zdrowia i spokoju!

Chcieliśmy również baaaardzo podziękować wszystkim fotografom, którzy dzielnie trwali z nami przez ten rok – szczególnie: MB x Photo – Michał, jesteś mistrzem i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się pojawisz u nas!

Jakub Krogulec Fotografia w duecie z Foto by Renata Margula, zaczarowali klimatem ten rok i już chyba na stałe zagościli w naszej ekipie.

A także: Laskaphoto, Konrad Oszczepalski – Pancake Images, KP Fotografia, Wrocławskie car spoty, czasem w niedzielę, zwykle w soboty, Fryta Media, Filmmejkers oraz innym!

Dziękujemy też praktycznie całorocznemu wsparciu:

FreeDom Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień

autaniszowe.pl

Rampa

katamaran-wroclaw.pl

Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie

DPVcars

Grzesiu aka. Świniak!

również miła współpraca z:

Studio_Graffix

Grunwald24

Oraz naprawdę wszystkim wszystkim, którzy wsparli nasze działania – serdecznie dziękujemy i jeszcze raz wszystkiego dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *